Dzień Babci i Dziadka 2018 - klasy pierwsze

Jesteś tu: » WYDARZENIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 » Dzień Babci i Dziadka 2018 - klasy pierwsze
Uroczyste spotkane dwóch pokoleń

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i dlatego uczniowie klas 1 wraz z wychowawcami zaprosili swoich Dziadków na szczególną uroczystość, która miała miejsce 1 lutego 2018r w Domu Kultury w Łapanowie. Zaproszeni goście, kochani Seniorzy, tak licznie przybyli na to spotkanie zasiedli przy stołach gdzie czekał na nich poczęstunek przygotowany przez rodziców.
     Spotkanie rozpoczęło się od deklamacji wierszy i śpiewu piosenek, które miały wyrazić miłość i wdzięczność wnuków.  Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem.
     Następnie babcie i dziadkowie mogli podziwiać inne talenty swoich wnucząt. Uczniowie zaprezentowali wiązankę tańców ludowych, pokaz tańca towarzyskiego, a na zakończenie śmieszną scenkę i taniec babuszek,  Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.
Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku, a na ustach można było zobaczyć uśmiech. Publiczność nie żałowała również pochwał i nagrodziła wykonawców gromkimi brawami. Na zakończenie wnuki wręczyły swoim Dziadkom wykonane własnoręcznie laurki i złożyły życzenia.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, tak jak w tym dniu!

Autor: mgr Małgorzata Roj