Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 i ślubowanie pierwszych klas

Jesteś tu: » WYDARZENIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 » Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 i ślubowanie pierwszych klas

Rok szkolny 2017/18 rozpoczeliśmy tradycyjnie Mszą Świętą w Kościele pod wezwaniem Redemptor Hominis w Łapanowie.

Podczas krótkiej muzycznej akademii przedstawiciele klas VII wprowadzili uczniów w nastrój nowego roku szkolnego sugerując, że ,,lubią wracać tam, gdzie już byli (...) po wspomnienia zostawione tam, by się przejrzeć w nich (...) ''.

Pierwszoklasistom, którzy tego dnia zostali oficjalnie uczniami Szkoły Podstawowej w Łapanowie zadydykowane zostały słowa piosenki:

,,Gdy się budzi w Tobie lęk,

że jutro będzie bardzo żle (...)

Ty machnij ręką nie daj się''.

1 września 2017roku do ślubowania przystąpiło 59 z 3 klas pierwszych.

• 23 uczniów z klasy I a - wychowawczyni p. mgr Jolanta Grabacka
  • 20 uczniów z klasy I b - wychowawczynia p. mgr Małgorzta Roj
  • 16 uczniów z klasy I c - wychowawczyni p. mgr Małgorzata Woźniak
Życzymy wszystkim, a szczegolnie samych sukcesów i czerpania radości z uczenia się w  naszej szkole.